Automatyka przemysłowa
Oferujemy projektowanie, wykonanie, montaż i uruchomienie systemów automatyki przemyłowej. Do przygotowania projektów wykorzystujemy oprogramowanie Eplan oraz CAD, programujemy sterowniki przemysłowe i panele, przemienniki i serwonapędy marki Siemens, Mitsubishi, Saia, Wago, Omron, Lenze, Danfoss, Festo, Fanuc, Hakko i inne.

Wykonujemy również projekty wizualizacyjne (Citect). W ciągu niespełna 10 lat działalności możemy wykazać się wykonaniem kilkuset małych, średnich oraz dużych projektów w różnych gałęziach przemysłu.
Chętnie podejmujemy się zadań skomplikowanych, wymagających dużej wiedzy i doświadczenia.
Montaż szaf elektrycznych


Nasze szafy sterownicze znane są z precyzyjnego wykonania, z dbałością o każdy szczegół oraz zachowania norm europejskich i światowych. Oferujemy montaż seryjnych szaf według dostarczonej dokumentacji.

Połączenie farmy wiatrowej z operatorem energii

04.2013 Ostatnia realizacja w dziedzinie komunikacji przemysłowej: uruchomienie przekazywania danych z farmy wiatrowej o mocy 6MW do operatora energii Energa w protokole DNP3. Część danych pobierana jest z baz danych operatora farmy, niektóre wymagane pomiary fizyczne zrealizowaliśmy z naszej strony. Dane przekazywane są 8km światłowodem z opcją wykorzystania GPRS.

Oświetlenie LED

04.2013 Nasze lampy LED dużej mocy znajdują zastosowanie nie tylko na pojazdach. 25szt. modelu Expo1 pojechało do Niemiec w celu oświetlenia imprezy targowej.